Březen 2012

Naruto- postavy

28. března 2012 v 21:21 Recenze-postavy
Tým 7
Hatake Kakashi
Kakashi HatakeElitní bojovník a génius, tak to je Hatake Kakashi zvaný též kopírovací ninja z vesnice ukryté v listí.. Je to celkem sympaťák a pohodář, ale jeho nedochvilnost a přezíravé jednání jsou pověstné. Je mistrem Sakury, Sasukeho a Naruta.

Věk: 26 let a 29 let v druhé sérii
Titul: Jounin, Anbu, Kopírovací ninja, Generál 3. divize

Uzumaki Naruto
Naruto UzumakiNaruto Uzumaki je ten blonďatý spratek co pořád vykřikuje, že bude vůdcem vesnice a neustále do sebe cpe ramen (japonské jídlo).
Když netrénuje, sní o tom, že začne randit se Sakurou, ovšem ta má oči jenom pro Sasukeho, kterému se zase úspěšně daří ji ignorovat. Naruto však skrývá ještě jiné překvapení, v jeho těle je totiž zapečetěna nesmírně silná démonická liška. Ta jen čeká na ten správný okamžik, kdy narutova dobrá a veselá povaha pod tíhou osudu trochu zakolísá, aby mohla chlapce ovládnout. A že si jako všemi ustrkovaný sirotek těch ran Naruto ale užije.

Věk: 12 let druhá série 15 let
Titul: Genin, Jinchuriki

Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha Ten tmavovlasej fešák je Sasuke Uchiha, "génius" který je nejenom velmi chytrý, ale také má doslova vrozené dispozice pro boj a "kouzla". Sasuke je celkem náfuka a myslí si, že ho Naruto i Sakura budou jenom zdržovat. Členka jeho týmu Sakura, Sasukeho miluje i přes všechny ignorace z jeho strany. I ostatní většina dívek v jeho věku z něj nemůže spustit oči.

Věk: 12 let v průběhu příběhu 16 let
Titul: Genin, Mstitel, Nukenin, Genius

Haruno Sakura
Sakura Haruno Sakura je Geninem ve Skryté Listové vesnici. Nemá velké nadání na jutsu, ale přátele ochránit umí i jinak. Její specializace je výborná koncentrace chakry, díky které převyšuje alespoň v něčem Sasukeho a Naruta, v prvních dílech. Nebo nadání na léčitelské techniky. Když na to přijde má i obrovskou sílu, zvláště, když "mlátí" Naruta za jeho "paličotost".Sakura se může na první pohled zdát jako velice silný ninja, ale uvnitř je plachá a citlivá dívka, která miluje nadevše Sasukeho a Naruta jen bije a přehlíží. Možná proto, že nechápe jaké to je, když ani jeden z nich nemá rodiče, což jí také Sasuke nejednou vyčetl.

Věk: 12 let druhá série 15 let
Titul: Chunin, lékařský ninja

Sai
SaiSai je mladý ninja který po Narutovým návratu nahradí v týmu 7 Sasukeho. Nejdříve Sai zaútočí na Naruta, Shikamarua a Chojiho. Pak ho kapitán Yamato představí Tsunade která svolá Naruta a Sakuru aby se přišly seznámit se svým novým parťákem. Sai se vlastně nejmenuje Sai, protože toto jméno mu dal vůdce ANBU Danzou Shimura. Sai má velice bledou kůži. Strašně rád maluje a také má s malováním své techniky. Sai je sirotkem a byl vychován bez citů. Sai byl velice častý vrah. Když ovšem Sai potkal jiného členna v ANBU, který byl stejně starý jako Sai, tak ho začal považovat za svého bratra. V následujících letech Saiův bratr zemřel na neznámou nemoc a jeho život byl opět špatným a osamělým. Sai byl posílán na velice důležité mise a Danzou řekl že je nejlepším nindžou na svůj věk.

Věk: 17 let
Titul: Chuunin, člen ANBU(tajná jednotka ninjů)

Tým 8

Kurenai Yuuhi
Kurenai YuuhiKurenai Yuhi je Jouninem a zároveň vedoucí Týmu 8, kde jsou Inuzuka Kiba, Aburame Shino a Hyuuga Hinata. Jouninem není dlouho dobu. Akademii vyšla v 9 letech, v době války. Chunninem se stala ve 13 letech. Je klidná a tichá. Její nejlepší technikou je Iluze stromovým přivázáním (Magen: Jubaku Satsu). Je expert v oblasti Genjutsu. Poprvé svůj boj, i když krátký ukázala při setkání s Uchihou Itachim a Hoshigaki Kisamem.

Věk: na začátku 27 let
Titul: Jounin

Hinata Hyuuga
Hinata HyuugaHinata pochází z v Listové vesnici z váženého klanu Hyuuga z hlavní větve rodiny.Její otec Hyuuga Hiashi je vůdce celého klanu.Již od mala jsou na ni kladeny velké nároky,i když je Hinata velmi tichá a nejistá. Jako dědictví svého klanu zdědila mocnou techniku očí Byakugan.

Věk: 12 - 16 let, narozeniny má 27. Prosince
Titul: Chuunin

Kiba Inuzaka
Kiba InuzukaKiba je Geninem Skryté Listové vesnice. Jeho rodina - klan Inuzuka používá k boji své Ninkeny (ninja psy). Kibův Ninken se jmenuje Akamaru, je to bílý pejsek (později obrovský pes), který je nerozlučným přítelem, bez kterého by si Kiba nedokázal nic představit. Tráví spolu všechen čas, který je v seriálu. Akamaru je velice inteligentní, dokáže se s Kibou dorozumívat a jako Ninken má velmi dobrý čich a sluch. Proto je dobrý pro sbírání informací a stopování. Dokáží společně překvapivá jutsu.Kiba má "někdy" stejnou povahu jako Naruto, také je pro okolí hlučný. Ale stojí si za svými názory a je přátelský, za své druhy z Listové by položil život.

Věk: 12 let na začátku
Titul: Genin

Shino Aburame
Shino AburameShino je Genin z Listové vesnice. Stejně jako jeho otec Aburame Shibi, pochází také z klanu Aburame. Tento klan je asi nejznámější tím, že dokáže ovládat hmyz pomocí chakry. Je opravdu klidný a vyrovnaný, nedává najevo své pocity. Shino je také v první řadě velmi inteligentní, je také výborným analitikem.

Věk: 12 roků na začátku příběhu
Titul: Jounin

Tým 9

Maestro Gai
Might GuyMight Guy (přesněji v Japonštině "Maito Gai") je vtipný Jounin ze Skryté Listové (konoha). Často ho můžeme slyšet pod jménem "tlustoobočnatec", stejně jako Rock Leeho který má stejnou tzv. "image" jako Guy. Také se velmi zajímavě pohybuje při tanci. Guy vyniká v Taijutsu (boj na blízko), stejně jako jeho žák - Rock Lee. Guy je má za svým jménem jako každý učitel týmu "sensei". Čili mu říkají "Guy-Sensei".

Věk: 26 - 30 let
Titul: Jounin,Zelená šelma z Listové

Ten Ten:
Ten TenTenTen ukončila akademii o rok dříve než Naruto. Na začátku seriálu jí tedy bylo 13. Je v týmu s Rockem Lee a Nejim. Je neuvěřitelně přesná, obvykle trefí 10 cílů z 10. Její techniky jsou: Kuchiyose no Jutsu (Přivolání), Tobidougu (Vrhací zbraně), Soushouryuu (Rostoucí dračí dvojčata), Henge no Jutsu (Přeměna)

Věk: 13 let na začátku seriálu
Titul: Genin

Neji Hyuuga
Neji HyuugaNeji se narodil jako člen vedlejší rodiny v klanu Hyuuga. Proto se uvádí, že je příbuzný s Hinatou.
A jelikož je Hinata z hlavní rodiny, Neji ji nemá moc rád, nemá rád vlastně celou hlavní rodinu, protože se milně domníval, že vůdce klanu, který pocházel samozřejmě z hlavní rodiny, nechal zavraždit jeho otce a zároveň svého bratra.

Věk: 13 - 16 let
Titul: Jounin, Génius

Rock Lee
Rock LeeV životě Leeho jsou důležité věci jako, píle, pracovitost, poctivost a tvrdá dřina. Jeho životním mottem je: "Odpadlík porazí génia pomocí tvrdé práce." Nikdy se nevzdává nadevše chce všem dokázat, že se na něj mohou všichni spolehnout a, že i ninja, který nedokáže být dobrý v ninjutsu ani genjutsu může být stejně silný v taijutsu jako ostatní skvělí ninjové. Stejně jako Naruto touží potom, aby všichni uznávali jeho sílu a tvrdou práci.

Věk: 13 let a postupně stárne
Titul: Genin

Tým 10

Asuma Sarutobi
Asuma je Jouninem a velitelem týmu 10, ve kterém je: Shikamaru Nara, Choji Akimichi aYamanaka Ino. Je to pohodář a optimista.
Pořád má u sebecigaretu, bez které snad ani není. Jako jeden z mála Jouninů se o své žáky často strachuje a hlídá si je, což je i dobře. Svým třem žákům dál přezdívku: "uřvaná pusa" - Ino, "flákač" - Shikamaru a "žrout" Chouji. Možná právě díky Shikamarovipovažuje svůj tým za ten nejlínější v celé Listové.

Věk: 30 let, zhruba
Titul: Jounin, Strážní ninja

Ino Yamanaka
Ino YamanakaIno je Geninem ve Skryté Listové vesnici. Má spoustu dobrých vlastností, ale ze začátku se nemusí její chování každému líbit. Zvláště dožadování pozornosti od Sasukeho, který nestojí ani o ní ani o Sakuru. Právě tyto dvě o něj vždy soupeřily. Jako malé děti se spolu přestali bavit právě kvůli tomuto tajemném chlapci. Ino je v týmu 10 pod velením senseie Sarutobiho Asumy. Do jejího týmu patří i Shikamaru Nara a Chouji Akimichi. Tyto dva neměla na začátku vůbec v lásce. Shikamaru byl pro ni moc nudný a nezajímavý. Chouji byl tlustý a staral se jen o jídlo. Postupem času je na ně Ino velmi vázaná a jsou doopravdy sehraný tým.

Věk: 12 - 15 let
Titul: Chunin

Shikamaru Nara
Shikamaru NaraShikamarova nejoblíbenější činnost je nicnedělání a nejraději vše komentuje slovy "to je otrava". Mohlo by se tedy zdát, že na hyperaktivní a odhodlanou konkurenci v podobě Naruta, Sasukeho a ostatních prostě nemá... tedy kdyby to nebyla jedna z nejchytřejších osob v celém seriálu! Shikamarovou specialitou jsou stíny, když vás do některého chytí, není úniku. Vzhledem k tomu, že myslí několik kroků dopředu, se mu tenhle zdánlivě nemožný ukol podaří téměř vždy. Jak se okolo 100 dílu ukáže, je Shikamaru i poměrně odvážný a nebojí se za ostatní nasadit svůj život, zvlášť když předem ví, že jinak to prostě nepůjde, což je otrava .-).

Věk: 12 - 15 let
Titul: Jonin, Zástupce generála 4. divize

Choji Akimichi
Choji AkimichiAkimichi Choji (nebo-li Chouji zda chcete), je členem týmu 10 a Geninem, Listové vesnice. Sensei jeho týmu je Sarutobi Asuma a dalšími dvěma členy jsou: Yamanaka Ino a Nara Shikamaru. Chouji působí na první pohled jako klidný tlouštík, který je na toto slovo alergický víc než na cokoliv jiného.

Věk: 12-13 let
Titul: Chuunin

Fairy Tail: Kněžka fénixe půjde do kin v srpnu

28. března 2012 v 19:44
Tak jo a máme tu film z anime Fairy tail takže kdo má tohle anime rád můžete se na něj těšit. V srpnu pude do japonských kin. A kdo toto anime nezná tak vám radím aby jste se na něj podívali co nejdřív to pude... :D
O připravovaném Fairy Tail filmu se toho ještě do nedávné doby příliš nevědělo, viděli jsme pouze oficiální web se stručnými informacemi a stejně stručný trailer. To se včera změnilo a tvůrci odhalili plakát k filmu, název, datum vydání a informaci o zcela nové postavě, kterou v anime neuvidíme.
Oficiální název připravovaného filmu zní Fairy Tail: Kněžka fénixe (Fairy Tail: Houou no Miko) a do japonských kin zamíří 18. srpna tohoto roku. Kromě starých známých postav bude přítomna i tajemná mladá dívka Eclair, jež vlastní fénixí kámen, který bude klíčem k záhadám příběhu.
Hiro Mashima, autor původní Fairy Tail mangy, se aktivně na vzniku filmu a postav podílel. Ke vstupenkám zakoupeným předem (od 14. dubna) bude jako bonus přikládán exkluzivní výtisk mangy, který bude prologem k filmu a Eclair v něm bude vystupovat jako hlavní postava. Kromě mangy bude ke vstupence ještě "Idea Sketch Gallery" a rozhovory s výtvarníkem, producentem a obsazenými seiyuu. Autorem mangy a "Idea Sketch Gallery" není opět nikdo jiný než Hiro Mashima. V rolích Natsua a Lucy byli potvrzeni Kakihara Tetsuya aHirano Aya.
A tady je trailer: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=43Om8BqCIHY
Skoro vůbec nic v něm není ale jakmile se oběví novej určo ho sem šupnu...

One Piece-postavy

26. března 2012 v 20:43 Recenze-postavy
Členové Slamáků:

Monkey D. Luffy

Monkey D. LuffyLuffy je hlavní postavou One Piece. Je střelenej, ale pokud de o jeho přátele nebo slaměný klobouk rozhodně to nenechá jen tak. Slamák co nosí na hlavě dostal od piráta, který mu zachránil život a sám při tom přišel o ruku. Luffy snědl ďáblovo ovoce Gomu Gomu a od té doby je z něho gumový muž.


Věk: 17 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, kapitán

Roronoa Zoro

Roronoa ZoroRoronoa Zoro je "nejnormálnější" člen, protože není obdařen žádnou silou ďáblova ovoce. Je vysoký, svalnatý a jeho tělo pokrývá množství jizev, na které je Zoro patřičně hrdý, protože jsou jeho vizitkou. Zoro používá k boji meče. Se svou kamarádkou si slíbil že se jeden z nich stane nejsilnějším šermířem, ale v mladém věku zemřela proto to zbylo na Zora. Zoro je naprostý expert ve strácení se.

Věk: kolem 20
Pohlaví: muž
Titul: Pirát, šermíř

Nami

NamiNami na první pohled působí velmi mile a plaše, avšak zdání klame a pod slupkou se skrývá velmi tvrdá nesmlouvavá žena, která jde velmi tvrdě za svými cíly. Nami je členkou Slamáků a jako jediná se vyzná v mapách.

Věk: 18 let
Pohlaví: žena
Titul: pirátka, navigátorka, zlodějka

Sanji

SanjiSanji je výborný kuchař a k boji používá pouze nohy, protože ruce má na vaření. Sanji má slabost pro všechny krásné ženy a také se ženami zásadně nebojuje což působí značné problémi.

Věk: 19 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, kuchař, karatista

Usopp

UsoppUssop je pátým členem Slamáků a k Luffymu se přidal jako čtvrtý. Jeho otec je legendární střelec, který je v Shanksově posádce.

Věk: 17 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, lhář

Nico Robin

Nico RobinNico Robin je ze začátku proti Slamákům. Poté ji, ale Luffy zachrání život a Robin nebude mít kam jít a proto zůstane a stane se členkou Slamákou. Později je zradí, ale jenom proto že nechce aby jim hrozilo nebezpečí, ale Luffy a ostatní ji chcou zpátky.

Věk: 28 let
Pohlaví: žena
Titul: pirát, archeolog

Tony Tony Chopper

Tony Tony ChopperChopper je asi nejmenší a nejmladší člen Slamákům. Přidal se k nim když na jeho ostrově hledali lékařskou pomoc.

Věk: 15 let
Pohlaví: muž
Druh: sob
Titul: pirát, doktor

Franky

FrankyFranky je osmý člen Luffyho posádky. K Luffymu se přidá když se vydají zachránit Robin po té co je zradí. Je to lodní technik a Slamákům udělá novou loď poté co jejich stará loď zhoří.

Věk: 34 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, lodní technik

Brook

BrookBrook je muzikant a sám o sobě tvrdí že dokáže hrát na jakémkoli hudebním nástroji. Brook snědl ďáblovo ovoce po kterém se po smrti znuvu narodí. Když se přidá k Luffymu a ostatním na lodi to ještě víc ožije.

Věk: 88 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, muzikant

Další postavy z One Piece:

Portgas D. Ace

Portgas D. AceAce je starší bratr Luffyho.
Věk: 20 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, ohnivý Ace

Monkey D. Garp

Monkey D. Garptahle postava je dědeček Luffyho. Je členem Mariňáků což sou lidé kteří sou proti pirátům(policie).

Věk: 60 let
Pohlaví: muž
Titul: Víceadmirál

Monkey D. Dragon

Monkey D. DragonJedna z nejzáhadnějších postavu o které nebudeme vědět dlouho nic, zprvu ani jeho jméno. Je to nejstíhanější zločinec na světe s nejvyšší odměnou v historii a je hledaný všemi vládními organizacemi světa.

Věk: neznámí
Pohlaví: muž
Titul: pirát, vůdce rebelů

Shanks

ShanksShanks je osoba která Luffymu zachrání život a kvůli které se rozhodne vyplout na moře.

Věk: 37 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, zrzek, Yonku

Boa Hancock

Boa HancockAmazon Lily je ostrov kde žijí samé ženy a tam se také s Hancock poprvé setkáme. Je to kolem 400 dílu. Hancock se zamiluje do Luffyho a udělala by pro něho cokoliv.

Věk: 29 let
Pohlaví: žena
Titul: Pirát, císařovna Amazon Lily, Shichibukai

One Piece

26. března 2012 v 19:45 Anime
Download: na stažení to je na uložto.cz jen do vyhledávání musíte dát one piece a číslo dílu kterej chcete.

One Piece-recenze

26. března 2012 v 19:44
Před 20. lety byl popraven nejslavnější pirát všech dob Gold Rodger, který údajně schoval na Grand Line největší poklad všech dob. To odstartovalo éru pirátů. Hlavní hrdina je Monkey D. Luffy. Chlapec, který v mládí snědl omylem tajuplné ovoce, které dává lidem nadlidské schopnosti. Několik let poté se Luffy vydal na moře po stopách slavného piráta, aby našel se svou novou posádkou slavný poklad One Piece. Na cestě za svými sny se Luffy a jeho přátelé dostávají do jednoho dobrodružství za druhým.
Počet Dílů : 505 - stále ještě vychází
Žánr : Akční, Dobrodružné, Komedie, Fantasy, Shounen, Groteska, Supersíla, Boj s meči, Podsvětí


Uta no Prince-sama!-postavy

25. března 2012 v 19:28 Recenze-postavy
Schválně kterej z nich je nejhezčí? Posuďte sami...

Haruka Nanami:
Haruka NanamiNanami Haruka je jednou z hlavních postav seriálu Uta no Prince-sama. Je to šestnácti letá nadaná dívka, která touží po tom, stát se hudební skladatelkou.

Masato Hijirikawa:
Masato HijirikawaMasato je studentem akademie Saotome, kde navštěvuje A třídu. Hraje na klavír a zpívá. 17 let.

Natsuki Shinomiya:
Natsuki ShinomiyaNatsuki je jednou z hlavních postav v seriálu Uta no Prince-sama. Na Akademii přichází proto, protože se chce stát zpěvákem. Je to zajímavý mladík, který miluje malé roztomilé věci a rád vaří.
Natsuki je velikým fanouškem kačenky Piyo. Je to malá, žlutá, kreslená kachnička, která má okolo sebe modrý kruh na plavání.
Natsuki je docela normální do té doby dokud si nesundá brýle. Pokud si je sundá stane se z něho úplně jiný člověk Satsuki.

Otoya Ittoki:
Otoya IttokiItoki Otoya je jednou z hlavních postav seriálu Uta no Prince-sama. Je to červenovlasý pohodový kluk. Na akademii přišel proto, jelikož se chce stát zpěvákem a chce, aby jeho hudba lidi povzbuzovala.

Rn Jinguji:
Ren JingujiRen je další z hlavních postav anime. Ren umí nádherně hrát na saxofon. Už od dětství se zná s Masatem.

Ringo Tsukimiya:
Ringo TsukimiyaRingo je učitelem na akademii. Nenechte se zmást jeho vzhledem ve skutečnosti je to kluk.

Ryuuya Hyuuga:
Ryuuya HyuugaDalší z učitelů na akademii, ale tenhle je ještě k tomu herec.

Syo Kurusu:
Syo KurusuSyo je mladý 16ti letý kluk který se chce stát hercem. Má ale hrozný strach z výšek, který zavinil Natsuki.(jak ho zavinil se nechte překvapit, ale varuji vás já sem sebou u toho málem liskla o zem...)

Tokiya Ichinose:
Tokiya IchinoseTokiya je simpatický ale celkem uzavřená mladík. A také má jedno velké tajemství spolu se svým dvojčetem Hayatem populárním zpěvákem...

Tomochika Shibuya:
Tomochika ShibuyaTomochika je Haručina první kamarádka na akedemii. Sou spolu ve stejné třídě.


Ao No Exorcist-postavy

25. března 2012 v 18:29 Recenze-postavy
Tak jo sou tu postavy z Ao No Exorcist. Můžete hádat kterou z nich si oblíbíte nejvíc...

Rin Okumura:
Rin OkumuraRin je potomek Satana a lidské ženy, přesto, že má jednovaječné dvojče (bratra) Yukia, jenom on zdědil Satanovu moc. Ta byla po jeho narození zapečetěna do meče Kurikara. Jeho adoptivní otec Fujimoto mu nic o jeho minulosti neřekl a vychovával ho jako normální lidské dítě, přesto že se od ostatních docela lišil.
Rin vůbec o existenci démonů neví do té doby dokuď je nezačne vídat.
Rin dokáže mluvit s démony.

Věk: 15 let
Pohlaví: muž
Druh: démon
Titul: Satanův syn, rytíř

Kuro:
KuroKuro je démon, který dříve patřil otci Rina a Yukia. Po jeho smrti se začne vymykat kontrole, ale Rin ji zastaví a od té doby je s ním.

Yukio Okumura:
Yukio OkumuraYukio je Rinův mladší bratr přesto že se chová spolehlivěji. Ví o tom že je Rin démon a narozdíl od Rina který o démonech neví ani ťuk se Yukio už v mladém věku učil proti démonům bojovat.

Věk: 15 let
Pohlaví: muž
Druh: člověk
Titul: doktor, učitel

Shirou Fujimoto:
Shirou FujimotoShirou je muž který vychovával Rina a Yukia jako vlastní. Je to exorcista a žije společně s Rinem a Yukiem v kostele, protože doufá že tam bude Rin v bezpečí před Satanem.

Věk: 51 let
Pohlaví: muž
Druh: člověk
Titul: paladin

Další postavy:
Shiemi Moriyama:
Shiemi MoriyamaVěk: 15 let, Pohlaví: žena, Druh: člověk, Titul: krotitel.
Shiemi je velice milá dívka, která je zezačátku posedlá démonem.
Nii-chan:
Nii-chanNii-chan, tuto přezdívku mu dala jeho pánička Shiemi Moriyama.
Shiemi má svého Nii-chan moc ráda, a nechce aby zmizel, proto papírek na kterém je namalován magický znak, nikdy neroztrhne nebo nezničí. Kdyby to udělal Nii-chan by zmizel.
Nii-chan je démon.
Izumo Kamiki:
Izumo KamikiKamiki Izumo je studentka ve škole Exorcistů. Je poněkud arogantní a skoro ke všem se chová chladně. Tedy až ke své kamarádce Paku a později i k Rinovi. Izumo je normální člověk a stejně jako Shiemi je krotitel.
Mike:
MikeMike je jeden z démonů které vyvolává Izumi.
Uke:
Uke Uke je druhým ze dvou Izuminých démonů.
Paku Noriko:
Paku NorikoPaku je člověk a jediná kamarádka Izumi. Po jednom incidentu se rozhodne odejít ze školy.
Ryuji Suguro:
Ryuji SuguroRyuji je normální člověk a přestože nikdo ze školy(kromě Yukia) ani on neví co je Rin zač tak se ti dva ze začátku nemůžou vystát, až do doby než mu Rin zachrání život.
Renzou Shima:
Renzou ShimaRenzou je jako každý kluk. Miluje holky a hrozně rád jim předvídá budoucnost.
Renzou je jako plno dalších jen normální člověk. No vlastně ani ne tak normální.
Miwa Konekomaru:
Miwa KonekomaruKonekomaru je člověk který naprosto nenávidí démony(z čehož vyplívá že je táké člověk) a když se dozví co je Rin zač celkem dost dlouhou domu mu trvá než se s tím smíří.(jako všichni ostatní)
Takara:
TakaraTakara je člověk, který nikdy nic nedělá a nikdo o něm pořádně nic neví. Všichni o něm říkají že je kompletně neschopný. Ale je opravdu tak neschopný jak o něm všichni tvrdí...?
Shura Kirigakure:
Shura KirigakureShura je tvrdohlavá, ale chytrá. Přesto že je to člověk vyrůstala s démony. Ovšem do doby dokud ji od tam nevytáhl Shirou a nevzal ji do školy pro exorcisty kde se začala učit společne s Yukiem.
Igor Neuhaus:
Igor NeuhausTenhle muž(člověk) je učitelem na škole pro exorcisty. Ovšem jak se později ukáže jeho pravým cílem je zabít Rina.
Arthur Augusto Angel:
Arthur Augusto AngelArthur je pohledný muž(člověk) který je na straně vlády. Po té co se vláda dozví o Rinovi pošlou ho spolu s plno dalšími aby Rina sprovodili ze světa. Velmi "rád" a často bojuje proti Shuře.
Mephisto Pheles:
Mephisto PhelesMephisto je démon. Je také ředitelem školy pro exorcisty.Má svého "oblíbeného" bratra, Krále Země, Amaimona. Když Fujimoto zemřel bylo mu nařízeno aby dohléd na syna samotného Satana což je Rin Okumura.(Je jedním ze synů Satana)
Amaimon:
AmaimonJe to démon a bratr Mephista. Když se Mephisto začne nudit nařídí mu aby začal Rinovi znepříjemňovat život.(Jedním ze synů Satana)
Další démoni:
Ukobach:
UkobachUkobach ja malý ochočený démon, který umí skvěle vařit. Když někdo řekne že jídlo které on připravil je špatné a vyhodí ho... Tak se Ukobach vzběsí a vrátí se do své velké podoby.
Vaří pro kolej kdy byldí Okumura Rin, a Okumura Yukio.
Na začátku Rina a Yukio vstaly najedli se a ši dál, ale pak si všimli, že kuchař který jim vaří to výborné jídlo se ještě nikdy neukázal.
Tak se šli podívat kdo ji vaří, a uviděly tam ředitele Akademie- Mephista Phelese. On jim vysvětlil že je náhrada za kuchaře a že on není ten pravý kuchař.
Nakonec zjistili Ukobach je ten kdo jim vaří, on a Rin se stali kamarády protože oba dva umí skvěle vařit.
Behemoth:
BehemothBehemoth je "mazlíček" svého pána Amaimona. Je skoro vždycky viděn vedle Amaimona. Amaimon svého "mazlíčka" pořád drží na vodítku, a někdy na řetězu.
Také ho používá při boji. Amaimon tvrdí, že je jeho Behemoth jedinečný, a proto si ho váží.
Astaroth:
AstarothJeden z mnoha démonů, který se snaží dostat Rina za jeho otcem(Satanem)