Naruto- postavy

28. března 2012 v 21:21 |  Recenze-postavy
Tým 7
Hatake Kakashi
Kakashi HatakeElitní bojovník a génius, tak to je Hatake Kakashi zvaný též kopírovací ninja z vesnice ukryté v listí.. Je to celkem sympaťák a pohodář, ale jeho nedochvilnost a přezíravé jednání jsou pověstné. Je mistrem Sakury, Sasukeho a Naruta.

Věk: 26 let a 29 let v druhé sérii
Titul: Jounin, Anbu, Kopírovací ninja, Generál 3. divize

Uzumaki Naruto
Naruto UzumakiNaruto Uzumaki je ten blonďatý spratek co pořád vykřikuje, že bude vůdcem vesnice a neustále do sebe cpe ramen (japonské jídlo).
Když netrénuje, sní o tom, že začne randit se Sakurou, ovšem ta má oči jenom pro Sasukeho, kterému se zase úspěšně daří ji ignorovat. Naruto však skrývá ještě jiné překvapení, v jeho těle je totiž zapečetěna nesmírně silná démonická liška. Ta jen čeká na ten správný okamžik, kdy narutova dobrá a veselá povaha pod tíhou osudu trochu zakolísá, aby mohla chlapce ovládnout. A že si jako všemi ustrkovaný sirotek těch ran Naruto ale užije.

Věk: 12 let druhá série 15 let
Titul: Genin, Jinchuriki

Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha Ten tmavovlasej fešák je Sasuke Uchiha, "génius" který je nejenom velmi chytrý, ale také má doslova vrozené dispozice pro boj a "kouzla". Sasuke je celkem náfuka a myslí si, že ho Naruto i Sakura budou jenom zdržovat. Členka jeho týmu Sakura, Sasukeho miluje i přes všechny ignorace z jeho strany. I ostatní většina dívek v jeho věku z něj nemůže spustit oči.

Věk: 12 let v průběhu příběhu 16 let
Titul: Genin, Mstitel, Nukenin, Genius

Haruno Sakura
Sakura Haruno Sakura je Geninem ve Skryté Listové vesnici. Nemá velké nadání na jutsu, ale přátele ochránit umí i jinak. Její specializace je výborná koncentrace chakry, díky které převyšuje alespoň v něčem Sasukeho a Naruta, v prvních dílech. Nebo nadání na léčitelské techniky. Když na to přijde má i obrovskou sílu, zvláště, když "mlátí" Naruta za jeho "paličotost".Sakura se může na první pohled zdát jako velice silný ninja, ale uvnitř je plachá a citlivá dívka, která miluje nadevše Sasukeho a Naruta jen bije a přehlíží. Možná proto, že nechápe jaké to je, když ani jeden z nich nemá rodiče, což jí také Sasuke nejednou vyčetl.

Věk: 12 let druhá série 15 let
Titul: Chunin, lékařský ninja

Sai
SaiSai je mladý ninja který po Narutovým návratu nahradí v týmu 7 Sasukeho. Nejdříve Sai zaútočí na Naruta, Shikamarua a Chojiho. Pak ho kapitán Yamato představí Tsunade která svolá Naruta a Sakuru aby se přišly seznámit se svým novým parťákem. Sai se vlastně nejmenuje Sai, protože toto jméno mu dal vůdce ANBU Danzou Shimura. Sai má velice bledou kůži. Strašně rád maluje a také má s malováním své techniky. Sai je sirotkem a byl vychován bez citů. Sai byl velice častý vrah. Když ovšem Sai potkal jiného členna v ANBU, který byl stejně starý jako Sai, tak ho začal považovat za svého bratra. V následujících letech Saiův bratr zemřel na neznámou nemoc a jeho život byl opět špatným a osamělým. Sai byl posílán na velice důležité mise a Danzou řekl že je nejlepším nindžou na svůj věk.

Věk: 17 let
Titul: Chuunin, člen ANBU(tajná jednotka ninjů)

Tým 8

Kurenai Yuuhi
Kurenai YuuhiKurenai Yuhi je Jouninem a zároveň vedoucí Týmu 8, kde jsou Inuzuka Kiba, Aburame Shino a Hyuuga Hinata. Jouninem není dlouho dobu. Akademii vyšla v 9 letech, v době války. Chunninem se stala ve 13 letech. Je klidná a tichá. Její nejlepší technikou je Iluze stromovým přivázáním (Magen: Jubaku Satsu). Je expert v oblasti Genjutsu. Poprvé svůj boj, i když krátký ukázala při setkání s Uchihou Itachim a Hoshigaki Kisamem.

Věk: na začátku 27 let
Titul: Jounin

Hinata Hyuuga
Hinata HyuugaHinata pochází z v Listové vesnici z váženého klanu Hyuuga z hlavní větve rodiny.Její otec Hyuuga Hiashi je vůdce celého klanu.Již od mala jsou na ni kladeny velké nároky,i když je Hinata velmi tichá a nejistá. Jako dědictví svého klanu zdědila mocnou techniku očí Byakugan.

Věk: 12 - 16 let, narozeniny má 27. Prosince
Titul: Chuunin

Kiba Inuzaka
Kiba InuzukaKiba je Geninem Skryté Listové vesnice. Jeho rodina - klan Inuzuka používá k boji své Ninkeny (ninja psy). Kibův Ninken se jmenuje Akamaru, je to bílý pejsek (později obrovský pes), který je nerozlučným přítelem, bez kterého by si Kiba nedokázal nic představit. Tráví spolu všechen čas, který je v seriálu. Akamaru je velice inteligentní, dokáže se s Kibou dorozumívat a jako Ninken má velmi dobrý čich a sluch. Proto je dobrý pro sbírání informací a stopování. Dokáží společně překvapivá jutsu.Kiba má "někdy" stejnou povahu jako Naruto, také je pro okolí hlučný. Ale stojí si za svými názory a je přátelský, za své druhy z Listové by položil život.

Věk: 12 let na začátku
Titul: Genin

Shino Aburame
Shino AburameShino je Genin z Listové vesnice. Stejně jako jeho otec Aburame Shibi, pochází také z klanu Aburame. Tento klan je asi nejznámější tím, že dokáže ovládat hmyz pomocí chakry. Je opravdu klidný a vyrovnaný, nedává najevo své pocity. Shino je také v první řadě velmi inteligentní, je také výborným analitikem.

Věk: 12 roků na začátku příběhu
Titul: Jounin

Tým 9

Maestro Gai
Might GuyMight Guy (přesněji v Japonštině "Maito Gai") je vtipný Jounin ze Skryté Listové (konoha). Často ho můžeme slyšet pod jménem "tlustoobočnatec", stejně jako Rock Leeho který má stejnou tzv. "image" jako Guy. Také se velmi zajímavě pohybuje při tanci. Guy vyniká v Taijutsu (boj na blízko), stejně jako jeho žák - Rock Lee. Guy je má za svým jménem jako každý učitel týmu "sensei". Čili mu říkají "Guy-Sensei".

Věk: 26 - 30 let
Titul: Jounin,Zelená šelma z Listové

Ten Ten:
Ten TenTenTen ukončila akademii o rok dříve než Naruto. Na začátku seriálu jí tedy bylo 13. Je v týmu s Rockem Lee a Nejim. Je neuvěřitelně přesná, obvykle trefí 10 cílů z 10. Její techniky jsou: Kuchiyose no Jutsu (Přivolání), Tobidougu (Vrhací zbraně), Soushouryuu (Rostoucí dračí dvojčata), Henge no Jutsu (Přeměna)

Věk: 13 let na začátku seriálu
Titul: Genin

Neji Hyuuga
Neji HyuugaNeji se narodil jako člen vedlejší rodiny v klanu Hyuuga. Proto se uvádí, že je příbuzný s Hinatou.
A jelikož je Hinata z hlavní rodiny, Neji ji nemá moc rád, nemá rád vlastně celou hlavní rodinu, protože se milně domníval, že vůdce klanu, který pocházel samozřejmě z hlavní rodiny, nechal zavraždit jeho otce a zároveň svého bratra.

Věk: 13 - 16 let
Titul: Jounin, Génius

Rock Lee
Rock LeeV životě Leeho jsou důležité věci jako, píle, pracovitost, poctivost a tvrdá dřina. Jeho životním mottem je: "Odpadlík porazí génia pomocí tvrdé práce." Nikdy se nevzdává nadevše chce všem dokázat, že se na něj mohou všichni spolehnout a, že i ninja, který nedokáže být dobrý v ninjutsu ani genjutsu může být stejně silný v taijutsu jako ostatní skvělí ninjové. Stejně jako Naruto touží potom, aby všichni uznávali jeho sílu a tvrdou práci.

Věk: 13 let a postupně stárne
Titul: Genin

Tým 10

Asuma Sarutobi
Asuma je Jouninem a velitelem týmu 10, ve kterém je: Shikamaru Nara, Choji Akimichi aYamanaka Ino. Je to pohodář a optimista.
Pořád má u sebecigaretu, bez které snad ani není. Jako jeden z mála Jouninů se o své žáky často strachuje a hlídá si je, což je i dobře. Svým třem žákům dál přezdívku: "uřvaná pusa" - Ino, "flákač" - Shikamaru a "žrout" Chouji. Možná právě díky Shikamarovipovažuje svůj tým za ten nejlínější v celé Listové.

Věk: 30 let, zhruba
Titul: Jounin, Strážní ninja

Ino Yamanaka
Ino YamanakaIno je Geninem ve Skryté Listové vesnici. Má spoustu dobrých vlastností, ale ze začátku se nemusí její chování každému líbit. Zvláště dožadování pozornosti od Sasukeho, který nestojí ani o ní ani o Sakuru. Právě tyto dvě o něj vždy soupeřily. Jako malé děti se spolu přestali bavit právě kvůli tomuto tajemném chlapci. Ino je v týmu 10 pod velením senseie Sarutobiho Asumy. Do jejího týmu patří i Shikamaru Nara a Chouji Akimichi. Tyto dva neměla na začátku vůbec v lásce. Shikamaru byl pro ni moc nudný a nezajímavý. Chouji byl tlustý a staral se jen o jídlo. Postupem času je na ně Ino velmi vázaná a jsou doopravdy sehraný tým.

Věk: 12 - 15 let
Titul: Chunin

Shikamaru Nara
Shikamaru NaraShikamarova nejoblíbenější činnost je nicnedělání a nejraději vše komentuje slovy "to je otrava". Mohlo by se tedy zdát, že na hyperaktivní a odhodlanou konkurenci v podobě Naruta, Sasukeho a ostatních prostě nemá... tedy kdyby to nebyla jedna z nejchytřejších osob v celém seriálu! Shikamarovou specialitou jsou stíny, když vás do některého chytí, není úniku. Vzhledem k tomu, že myslí několik kroků dopředu, se mu tenhle zdánlivě nemožný ukol podaří téměř vždy. Jak se okolo 100 dílu ukáže, je Shikamaru i poměrně odvážný a nebojí se za ostatní nasadit svůj život, zvlášť když předem ví, že jinak to prostě nepůjde, což je otrava .-).

Věk: 12 - 15 let
Titul: Jonin, Zástupce generála 4. divize

Choji Akimichi
Choji AkimichiAkimichi Choji (nebo-li Chouji zda chcete), je členem týmu 10 a Geninem, Listové vesnice. Sensei jeho týmu je Sarutobi Asuma a dalšími dvěma členy jsou: Yamanaka Ino a Nara Shikamaru. Chouji působí na první pohled jako klidný tlouštík, který je na toto slovo alergický víc než na cokoliv jiného.

Věk: 12-13 let
Titul: Chuunin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama