One Piece-postavy

26. března 2012 v 20:43 |  Recenze-postavy
Členové Slamáků:

Monkey D. Luffy

Monkey D. LuffyLuffy je hlavní postavou One Piece. Je střelenej, ale pokud de o jeho přátele nebo slaměný klobouk rozhodně to nenechá jen tak. Slamák co nosí na hlavě dostal od piráta, který mu zachránil život a sám při tom přišel o ruku. Luffy snědl ďáblovo ovoce Gomu Gomu a od té doby je z něho gumový muž.


Věk: 17 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, kapitán

Roronoa Zoro

Roronoa ZoroRoronoa Zoro je "nejnormálnější" člen, protože není obdařen žádnou silou ďáblova ovoce. Je vysoký, svalnatý a jeho tělo pokrývá množství jizev, na které je Zoro patřičně hrdý, protože jsou jeho vizitkou. Zoro používá k boji meče. Se svou kamarádkou si slíbil že se jeden z nich stane nejsilnějším šermířem, ale v mladém věku zemřela proto to zbylo na Zora. Zoro je naprostý expert ve strácení se.

Věk: kolem 20
Pohlaví: muž
Titul: Pirát, šermíř

Nami

NamiNami na první pohled působí velmi mile a plaše, avšak zdání klame a pod slupkou se skrývá velmi tvrdá nesmlouvavá žena, která jde velmi tvrdě za svými cíly. Nami je členkou Slamáků a jako jediná se vyzná v mapách.

Věk: 18 let
Pohlaví: žena
Titul: pirátka, navigátorka, zlodějka

Sanji

SanjiSanji je výborný kuchař a k boji používá pouze nohy, protože ruce má na vaření. Sanji má slabost pro všechny krásné ženy a také se ženami zásadně nebojuje což působí značné problémi.

Věk: 19 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, kuchař, karatista

Usopp

UsoppUssop je pátým členem Slamáků a k Luffymu se přidal jako čtvrtý. Jeho otec je legendární střelec, který je v Shanksově posádce.

Věk: 17 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, lhář

Nico Robin

Nico RobinNico Robin je ze začátku proti Slamákům. Poté ji, ale Luffy zachrání život a Robin nebude mít kam jít a proto zůstane a stane se členkou Slamákou. Později je zradí, ale jenom proto že nechce aby jim hrozilo nebezpečí, ale Luffy a ostatní ji chcou zpátky.

Věk: 28 let
Pohlaví: žena
Titul: pirát, archeolog

Tony Tony Chopper

Tony Tony ChopperChopper je asi nejmenší a nejmladší člen Slamákům. Přidal se k nim když na jeho ostrově hledali lékařskou pomoc.

Věk: 15 let
Pohlaví: muž
Druh: sob
Titul: pirát, doktor

Franky

FrankyFranky je osmý člen Luffyho posádky. K Luffymu se přidá když se vydají zachránit Robin po té co je zradí. Je to lodní technik a Slamákům udělá novou loď poté co jejich stará loď zhoří.

Věk: 34 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, lodní technik

Brook

BrookBrook je muzikant a sám o sobě tvrdí že dokáže hrát na jakémkoli hudebním nástroji. Brook snědl ďáblovo ovoce po kterém se po smrti znuvu narodí. Když se přidá k Luffymu a ostatním na lodi to ještě víc ožije.

Věk: 88 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, muzikant

Další postavy z One Piece:

Portgas D. Ace

Portgas D. AceAce je starší bratr Luffyho.
Věk: 20 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, ohnivý Ace

Monkey D. Garp

Monkey D. Garptahle postava je dědeček Luffyho. Je členem Mariňáků což sou lidé kteří sou proti pirátům(policie).

Věk: 60 let
Pohlaví: muž
Titul: Víceadmirál

Monkey D. Dragon

Monkey D. DragonJedna z nejzáhadnějších postavu o které nebudeme vědět dlouho nic, zprvu ani jeho jméno. Je to nejstíhanější zločinec na světe s nejvyšší odměnou v historii a je hledaný všemi vládními organizacemi světa.

Věk: neznámí
Pohlaví: muž
Titul: pirát, vůdce rebelů

Shanks

ShanksShanks je osoba která Luffymu zachrání život a kvůli které se rozhodne vyplout na moře.

Věk: 37 let
Pohlaví: muž
Titul: pirát, zrzek, Yonku

Boa Hancock

Boa HancockAmazon Lily je ostrov kde žijí samé ženy a tam se také s Hancock poprvé setkáme. Je to kolem 400 dílu. Hancock se zamiluje do Luffyho a udělala by pro něho cokoliv.

Věk: 29 let
Pohlaví: žena
Titul: Pirát, císařovna Amazon Lily, Shichibukai
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama