Říjen 2012

Ty mě nikdy nenecháš samotnou

27. října 2012 v 23:46 | Mizu
Tohle je pro mou jednu z nej. kamarádek. Pro tebe Aki :)

Sedím v obývacím pokoji a cítím se tak sama. Moje rodina je hned ve vedlejší místnosti, ale i tak mi připadá, že v okruhu sta kilometrů nikdo není. Přemýšlím jaké by to bylo, být opravdu sama a přitom mi po tváři steče slza. Došlo mi, že já jsem sama. Má rodina ani mí přátelé už tu pěkných pár set let nejsou. Nechtěla jsem si to připustit. Nechtěla jsem příjmout skutečnost, že všichni jsou už dávno pryč. Sedím na gauči a píšu tyhle pravdivé nesmmysly, když dovnitř vstoupíš ty. Nechápu to. Celá staletí jsem byla sama a najednou se tu objevíš. Díváš se na mě a já nedokážu zabránit, aby jsi viděla mou slabost. Slzy mi po tvářích stékají v malých potůčcích a kanou na hruď. Mlčky se posadíš vedle mě, podíváš se mi do očí a usměješ se. V té chvíli mi došlo, že už nikdy nebudu sama. A to jen díky tobě.

Život a Smrt 1

9. října 2012 v 21:43 | Mizu |  Život a Smrt
"Hibana neumírej. Nesmíš zemřít! K čemu je mi mít moc nad samotnou smrtí když nezabráním, abys zemřela? Hibana! Jsi život. Ty nemůžeš zemřít."

"Yujin to je v pořádku. Prostě nadešel můj čas. Ty bys to měl vědět nejlíp, že když nadejde, pro člověka ten správný čas tam zemře."

"Ale ty nejsi člověk. Jsi život a já jsem smrt."

"I my jsme lidi. I ty zemřeš, až nadejde tvůj čas. Můj nadešel právě teď."

"Ne. Já nechci, abys zemřela. Potřebuji tě. Smrt nemůže existovat bez života."

"Neboj. Objeví se někdo jiný, kdo mě zastane na mém místě. Yujin nezapomeň na mě." Poté se Habina Seimei (Jiskra Života) rozplynula v bílém světle. Yujin Shi (Přítel Smrti) klečel na zemi a nevěřícně civěl do prázdna, kde ještě před chvílí byla jeho životní partnerka. Od toho dne už uplynul jeden dlouhý rok a nový zástupce života se doposud neobjevil.

Hoshi Seimei (Hvězda Života)
"Je mi líto, ale nadešel tvůj čas. Musíš zemřít." Uslyšela jsem chlapecký hlas. Dostala jsem strach. Ne ani tak o sebe, ale spíš o tu malou holčičku, nad kterou se ten chlapec tyčil. V očích měla hrůzu a nebyla schopna pohybu.

"Přestaň!"vykřikla jsem a vyběhla ze svého úkrytu. Ani nevím, co mě k tomu přimělo, ale prostě jsem to udělala.

"Uhni! Nepleť se mi do cesty."zavrčel chlapec. Na hlavě měl černou kápi, ale i tak jsem viděla jeho smutné červené oči a vlasy černé jako uhel.

"Neuhnu! Proč tu dívku chceš zabít? Co ti udělala? Určitě ještě nenadešel její čas zemřít. Cítím, že bude žít hooooodně dlouhý život."Moc dobře nechápu odkud se ve mně všechna ta statečnost bere, ale za každou cenu jsem chtěla zachránit tu holčičku.
Yujin Shi

"Jak to můžeš vědět? Ty nedokážeš vidět v lidech plamen jejich života ani vycítit jak dlouho budou žít tak mi neříkej, co mám dělat." Vykřikl jsem na tu neznámou holku. Popravdě mě, ale zarazila. Chová se úplně stejně jako Hibina když jsem ji potkal poprvé. Ale co mě zarazilo ještě víc bylo to, že má pravdu. Plamen té holky opravdu ještě hoří a dlouho hořet bude. Otočil jsem se a beze slova odešel.

"Sakra. Od té doby co tu Hibana není, jsem úplně nemožnej."pomyslel jsem si a nechal černý plášť zmizet v oblaku dýmu. Podíval jsem se zpět na dětské hřiště. Ta podivná holka pomohla té malé na nohy a vzala ji za ruku. Ani se na mě neohlédla a odešla spolu s ní.

"Jak se asi tak cítí? Nejspíš dobře když zachránila něčí život, ale zase když viděla pokus o vraždu… To nebyl pokus o vraždu. Jsem smrt. Mým úkolem je vodit lidi na onen svět."

Hoshi Seimei
Odvedla jsem holčičku domů a sama zamířila do toho svého. Zajímalo by mě, co to bylo za kluka. Odemkla jsem si domovní dveře.

"Jsem doma!"nikdo mi, však neodpověděl.

"Mami? Tati? Lili?" nikdo se, ale neozval.

"Překvapení!"ozvalo se ze všech stran, když jsem vešla do obývacího pokoje. Rozsvítili se světla a já uviděla plnou místnost lidí.
"Co to?"

"Dneska máš přeci šestnácté narozeniny. Všechno nejlepší Hoshi."objala mě máma. Pravda. Dneska mám šestnáct. Ani jsem si to neuvědomila po tom incidentu s tím klukem.

"Tady máš dárky. Rozbal si je."řekl táta a poodstoupil. Naskytl se mi výhled na kopu dárků. Pustila jsem se do rozbalování. Byl tam nový mobil, notebook, plno knížek, oblečení, velký obraz západu slunce a další obraz s měsícem v úplňku a plno dalších věcí. Celá oslava se vlekla až do půlnoci. Já jsem se, ale vytratila už o půl desáté. Přece jenom musím zítra do školy. Jsem prezidentkou studentské rady a musím se postarat o přivítání školy, která se k nám přijde podívat. Ředitel má vždycky blbý nápady a teď vymyslel tohle. Spíš má blbý nápady od doby co jsem se stala prezidentkou jako by mi schválně přidával, ví a víc práce. Lehla jsem do postele a vmžiku usnula.

"Ty jsi Hoshi Seimei?"ozval se dívčí hlas.

"Ano jsem. A ty jsi kdo?"

"Já jsem Hibana Seimei. Jsem bývalý strážce života."

"Bývalý strážce života?"otázala jsem se. Znělo to dost prapodivně.

"Ano."

"A co potřebuje někdo jako ty ode mě?"

"Ty se staneš novým strážcem života."řekla a objevila se přede mnou. Byla překrásná. Měla červené vlasy a černé oči.

"Já?"

"Ano ty. Yujin potřebuje strážce života, protože smrt nemůže žít bez života." Usmála se.

"Yujin? To myslíš toho kluka, kterého jsem potkala na dětském hřišti?"

"Ano. Přesně toho. Jmenuje se Yujin Shi. Je strážcem smrti už tři roky. Já jsem byla strážce života, ale potom jsem zemřela. Trvalo mi celý rok, než jsem našla tu správnou osobu, která mě nahradí. Tebe."řekla a položila mi ruku na čelo. Do mysli se mi nahrnulo plno informací.

"Dala jsem ti do mysli důležité informace. Teď už zbývá jen jediné…"nedořekla. Místo toho vzala moje ruce do těch svých a vložila do nich malý zlatý kamínek.

"Z tohohle malinkatého vajíčka se ti vyklube víla života. Pojmenuj ji, jak uznáš za vhodné. Bude ti dobrou rádkyní a přítelkyní."po těchhle slovech zmizela.

"Počkej! Nic nechápu."zakřičela jsem na ni.

"Časem to pochopíš. Nemáme už čas. Ve snech ubíhá čas daleko rychleji než v realitě."ozval se její hlas za dálky. Opravdu měla pravdu. Začal mi drnčet budík. Mávla jsem rukou, abych ho umlčela a při tom mi z ruky vypadl zlatý kamínek. Teda pardón vajíčko. Opět jsem ho vzala do rukou. Rozzářil se a puknul. Místo něj mi v ruce seděla drobná víla.

"Takže to nebyl jen sen."hlesla jsem.

"Ne nebyl. Nebo byl to sen, ale zařídila ho Hibana."pronesla víla krásným zpěvavým hlasem. Měla nádherné fialové lehce průsvitné šaty. Její křídla byla zlatá. Barva jejich vlasů ladila světle fialovým odstínem k šatům a její velké tyrkysové oči na mě vzhlíželi. Potom roztáhla zlatá křídla a ladně se vznesla do vzduchu.

"Nemáš náhodou školu?" zeptala se mě.

"Sakra."vykřikla jsem a svižně si sbalila věci do školy, převlíkla se a vystřelila z baráku.

"Jak se jmenuješ?"ptala jsem se víly při běhu.

"Neříkala ti Hibana ať mě pojmenuješ? Vypadám takhle kvůli tobě tak mě i pojmenuj."

"Dobře. Budu ti říkat Fairy."

"To je pěkné."rozzářila se.

"A ty víš…"

"Úplně všechno co víš ty plus to jak by ses měla chovat jako strážce života."usmála se.

"Takže víš i o mé rodině nebo od kdy do kdy má školu?"

"Ano. Všechno. Jména tvých spolužáků, tvoje záliby, předměty co máš a nemáš ráda, oblíbená jídla, prostě všechno."ujistila mě. Doběhly jsme naštěstí včas. Okamžitě jsem se pustila do příprav, které jsme včera nestihly. Stihly jsme to tak, tak, když přišli ti studenti z jiné školy. V čele všech studentů stál kluk, který mi někoho připomínal. Úplně jsem ztuhla, když jsem podle jeho očí poznala kdo to je. Byl to ten kluk ze včerejška. Ten, kterého Hinana nazvala strážcem smrti.

Tak zase něco novýho...

8. října 2012 v 21:02
DRUHÁ ŘADA HIGT SCHOOL DXD
Bude vycházet druhá série tohohle skvělého anime. Pokud neznáte doporučuji se podívat.

NOVÁ PODZIMNÍ ANIME
Aoi Sekai no Chuushin de
Parodie na hry z herních konsolí Nintendo a Sega, jako jsou Sonic the Hedgehog nebo Super Mario Bros. Příběh je o dvou říších, království Segua a říše Ninterdo, které jsou spolu ve válce. Segua válku se svým soupeřem prohrává, když v tom se najednou objeví chlapec Gear a situaci zvrátí.
Bakuman. (2012)
Třetí série známého anime o mladých ambiciózních tvůrcích mangy. Zpracováno podle mangy vycházející v Shounen Jumpu. Tato série se narozdíl od minulých děj údajně zaměří hlavně na vedlejší postavy a má být v sáze Bakumana poslední.
Btooom!
Příběh je o Sakamotu Ryuutovi, který vyniká jenom v online bojovce BTOOOM. Jednoho dne se ovšem neprobudí ve své posteli, nýbrž na tropickém ostrově. Aby té mizérie náhodou nebylo málo, tak si nepamatuje, jak se na ostrov dostal, a první člověk, kterého potká, po něm hodí bombu. Posléze si Ryuuta konečně uvědomí, že se dostal do reálné verze BTOOOM! a že oproti hře tohle nebude žádná sranda.
Busou Shinki
Anime související s rozsáhlou řadou figurek, jejichž název znamená přibližně "ozbrojení andělé". Anime se bude točit okolo středoškoláka Masatoa, který se právě vrátil ze zámoří do rodného Japonska. První den školy je probuzen An, jeho Andělem třídy Arnval. Během toho, kdy se spěšně balí na cestu, probudí se i další Andělé, které měl Masato v krabicích, a snaží se svému pánovi pomoci s balením. V hromadě jeho věcí narazí na záhadnou krabici s nápisem "Cenné". Co je asi uvnitř?
Code:Breaker
Nepříliš zkušené animační studio si vzalo na starosti kousek, jehož fanoušci jistě budou mít na adaptaci velké nároky. Samotná manga vypráví příběh dívky Sakurakouji Sakury, která je normální středoškolačkou a její jedinou zvláštností je, že byla trénovaná v bojových uměních. Jednoho dne, když se vrací autobusem ze školy, zahlédne, jak podivný chlapec pálí lidi zvláštním modrým plamenem. Sakura je posléze vyděšena ještě víc, protože onen chlapec se druhý den objeví v její třídě jakožto nový student.
Girls und Panzer
Originální anime markantně připomínající Strike Witches je zasazeno do Japonska, kde by každá správná dívka měla umět zacházet s ocelovým kolosem. Naše hlavní hrdinka se původně nechce této nesmyslné činnosti účasnit, ale posléze je donucena prezidentkou studentské rady se do zájmového kroužku týkajícího se tanků zapsat. Ti z vás, kteří si potrpí na anime, kde nevystupuje téměř žádná postava mužského pohlaví, s tímto anime jistě neprohloupí.
Gintama (2012)
Gintoki, Kagura i Shinpachi se vracejí a bude jim znovu sekundovat policejní složka Shinsengumi a vlastně celá banda z předešlých sérií. Nové anime bude mixem již odvysílaných a zcela nových epizod.
Haitai Nanafa
Příběh se točí okolo energické školačky jménem Kyan Nanafa, která se svou babičkou žije v Okinawě společně s krásnou starší sestrou Nao a mladší sestrou Kokonou. Kokono je základoškolačka se silnou schopností vycítit nadpřirozeno. Jednoho dne Nanafa spatří, jak spadne z čínského stromu banian pečeť a ze stromu vyletí tři duchové, kteří tam přebývali, a zcela převrátí život Nanafiny rodiny.
Hayate no Gotoku!
V řadě již třetí televizní anime adaptace (od třetího animačního studia) známé mangy Hayate no Gotoku! autora Haty Kenjiroua bude opět sledovat osudy neporazitelného sluhy Hayateho a jeho třináctileté paní Nagi, která je vnučka ropného magnáta. Ta se Hayateho ujala poté, co byl zadlužen svými rodiči a sám se ji pokusil unést a požadovat výkupné. Díky vzniklému nedorozumění si však Nagi myslela, že ji Hayate chtěl unést spíše z romantického než peněžního hlediska.
Hidamari Sketch x Honeycomb
Hlavní hrdinkou anime je dívka jménem Yuno, jež se dokázala dostat na svou vysněnou střední školu, která má hlavní specializaci v umění. Aby byla ke své škole co nejblíž, nastěhuje se do internátu s názvem Hidamari-so a tam pozná další dívky Sae, Hiru a Miyu. Její každodenní život tak začne být hektický, protože internát je obýván nejrůznějšími podivnými umělci.
Hiiro no Kakera 2
Pokračování první série anime. Sedmnáctiletá středoškolačka Tamaki se stěhuje do rodné vesnice své matky, malé vísky v horách, kde bude žít u své babičky. Když ale do vesnice dorazí, tak je napadena podivnými příšerami. Naštěstí se v pravou chvíli na pravém místě zjeví Onizaki Takuma, ne jen tak ledajaký chlapec, který ji zachrání, a Tamaki se poté od babičky dozví, co je s vesnicí v nepořádku.
Chou Soku Henkei Gyrozetter
Anime propagující arkádovou hru od společnosti Square Enix se bude zabývat pravděpodobně souboji aut, které leckomu mohou připomenout v poslední době oblíbené Transformers, jelikož se ve hře také proměňují na roboty. Na projektu spolupracovalo mnoho automobilek, takže se dočkáme autentických modelů aut, avšak příliš mnoho informací o samotném anime do světa vypuštěno nebylo.
Chuunibyou demo Koi ga Shitai!
Známé studio KyoAni protentokrát přichystalo projekt adaptující novelu autora Taraka. Její příběh se točí okolo chlapce Yuuty, který trpěl "nemocí" chuunibyou - ta se projevuje tak, že dotyčná (často náctiletá) osoba trpí iluzemi o tom, že je oproti svým vrstevníkům speciální - prostě že je něco víc. Nicméně z této nemoci vyrostl, když nastoupil na střední školu. Zde ale narazí na podivnou dívku Rikku, která také trpí touto nemocí a se kterou je donucen se skamarádit.
Initial D Fifth Stage
Již čtvrtá anime adaptace mangy Inital D začne netradičně vycházet až o měsíc později než zbytek nadílky. Samotný příběh mangy se točí okolo středoškolského chlapce, Takumiho. Ten kromě toho, že přes den pracuje na benzínové pumpě, každý večer ještě pomáhá svému otci s rozvozem tofu do hotelu na hoře Akina, kde se pravidělně konají amatérské závody. Takumi se těchto závodů začne účastnit a pomalu ale jistě si vybuduje jméno geniálního jezdce.
Ixion Saga: Dimension Transfer
Hokaze Kon je poměrně normální kluk, který je jednoho dne povolán do světa Mirror. Dorazí právě včas, aby zachránil princeznu Ecarlate, jejíž nepřátelé chtějí překazit její politický sňatek. Kon neví, jak se dostat zpět do svého světa, a tak se přidá k princezně na jejích cestách.
Jormungand 2: Perfect Order
Svérázná obchodnice se zbraněmi, Koko Hekmatyar, se vrací i se zbytkem své kumpanie. Bez pušek, pum a děl se v dnešní době válečné konflikty nevybojují a kdo jiný by si měl na umírajících vojácích vydělat jmění než právě Koko?
K
Názvem střídmé originální anime je podobně střídmé i v pouštění informací o jejím příběhu do světa. Její tvorbu má na svědomí stále ještě relativně nové studio Go Hands, které má na svém kontě značně rozličné tituly sahající od komedie po cyberpunk. Z dostupných upoutávek lze odhadovat, že se anime bude odehrávat v blízké budoucnosti.
Kami-sama Hajimemashita
Nanami je vyhozena z bytu kvůli dluhům svého otce, který raději utekl, než aby se je snažil odpracovat. Potkává poté Mikageho, zvláštního muže, který má strach ze psů, a před jedním jej "zachrání". Jako poděkování jí za to Mikage nabídne střechu nad hlavou. Nanami přijme, ale později zjistí, že se jedná o svatyni, kde přebývá řada podivných bytostí, které Nanami trochu zkomplikují situaci.
Little Busters!
Adaptace vizuální novely vývojářů Key, která poprvé nevzniká u studia KyoAni, ale u studia J.C.Staff, vzbudila nemalý rozruch, protože se jedná o velice populární dílo. Jejím hlavním protagonistou je středoškolák Naoe Riki, který má čtyři kamarády z dětství, s nimiž je na stejné škole. Říkají si Little Busters. Postupem příběhu se Little Busters rozrůstají, ale jak již tomu tak u příběhů od Key bývá, ne všechno se obejde bez komplikací a ne všechno je takové, jak se zpočátku tváří.
Magi
Anime studia A-1 Pictures adaptující mangu autorky Ootaky Shinobu pravděpodobně přesáhne až do zimní sezóny a možná ještě dál. Její děj sleduje známého hrdinu z Blízkého východu, Aladina, který se vydá na výpravu, aby spatřil svět. Brzy se ovšem dozví, že je kouzelníkem, jehož údělem je zvolit spravedlivého krále, který bude bránit svět proti silám zla. Během svého putování se Aladin setká s dalšími postavami z pohádkové sbírky Tisíc a jedna noc… a samozřejmě se bude snažit udržet řád světa v rovnováze.
Medaka Box: Abnormal
Pokračování anime série z letošního jara, o kterém jsme vás pozapomněli informovat. Obdobně jako první řada bude i tato vyprávět o předsedkyni studentské rady na akademii Hakoniwa, Kurokami Medace, která plní díky "krabici návrhů" různé mise, o něž ji běžní studenti požádají. Rozsah této činnosti se neomezuje pouze na nalezení zatoulaných psů i koček a úklidu klubových místností, ale i různých úkolů, kde je za potřebí použít sílu.
Psycho-Pass
Viděli jste film Minority Report? Toto anime z programového bloku noitaminA na Fuji TV si totiž zahrává s podobnou myšlenkou, kterou však převedlo do trochu jinačí podoby. Ve zdejším scifi světě je možné vyčíslit emoce, touhy a jakékoliv další pohnutky, které ve výsledku vydají výpověď o tom, jaký máte faktor pravděpodobnosti ke spáchání trestného činu. V tomto světě pak anime sleduje tým policistů, kterak se snaží udržet pořádek. Velkým plusem tohoto kousku je jistě i skutečnost, že za příběhem stojí Urobuchi Gen (Fate/Zero, Madoka Magika).
Sakurasou no Pet na Kanojo
Nové anime od (ne)chvalně známého studia J.C.Staff se bude odehrávat na internátu pro problémové jedince na jedné japonské střední škole, kde žije i náš hlavní hrdina Sorata Kanda. Ten jednoho dne dostane přiděleno, aby se staral o novou studentku, která se do kolejí přistěhovala. Jmenuje se Mashiro Shiina a její největší zvláštností je, že se o sebe nedokáže vůbec postarat, a právě proto ji dostal Sorata na starost.
Seitokai no Ichizon 2
Druhá řada anime, která o proti první doznala změn v obsazení seiyuu i samotných tvůrců, opět adaptuje novelu autora Aoi Sekiny. Ta sleduje osudy mladíka Kena Sugisakiho, který se dostal do studentské rady na soukromé škole, kterou navštěvuje. Jelikož se členové do studentské rady volí pomocí soutěže v popularitě a pěkné dívky jsou v oblibě u obou pohlaví, tak se není čemu divit, že zbytek studentské rady tvoří dívky. A tak si náš milý Ken zosnuje plán o svém úžasném harému.
Shinsekai Yori
Příběh originální novely je zasazen tisíc let do budoucna, kdy pět dětí (Saki, Satoru, Maria, Mamoru, a Shun) žije v poklidné osadě, jejíž okolí překypuje nejrůznějšími rostlinami. Jednoho dne však zjistí tajemství o svém světě a jeho krvavé minulosti, a také důvod, proč jim vládnou lidé s nadpřirozenými schopnostmi. Anime však podle traileru bude zasazeno do současnoti, takže se pravděpodobně bude jednat o velmi volnou adaptaci.
Sukite ii na yo.
Adaptace mangy demograficky zaměřené na dívky se ujalo studio Zexcs, které v této oblasti nemá příliš mnoho zkušeností. Samotný příběh sleduje šestnáctiletou dívku Tachibanu Mei, která není schopná se s nikým skamarádit, natož si najít kluka. Její život se však začne měnit k lepšímu, když jednou náhodou zraní populárního Kurosawu Yamatu, který se do Mei zakouká.
Teekyuu
Jelikož se jedná o jednu z nejrychlejších anime adaptací (manga začala vycházet před pár měsíci) a studio Mappa také není příliš známé, je velice pravděpodobné, že se bude jednat o stopážně krátké díly, případně skoro originální počin. Samotný děj mangy se soustředí kolem dívčího tenisového kroužku na jedné střední škole, kde dívky dělají vše možné, jen ne hraní tenisu.
To Love-Ru Darkness
Původní mangu tvůrců Yabukiho Kentara a Hasemiho Saki snad není třeba dlouze představovat. Samotný název naznačuje, že pokračování mangy se točí daleko více kolem postavy Yami, která velkou část svého života prožila jako nájemná vražedkyně. Až v době, kdy poznala hlavního hrdinu Rita, se začala více usazovat na této naší malé planetce. Animace, ostatně už jako vždy, bude vznikat u studia Xebec.
Tonari no Kaibutsu-kun
Manga pocházející ze stejného časopisu jako výše zmiňované Sukite ii na yo se dočkala adaptace od trochu známějšího studia. Její hlavní hrdinkou je dívka jménem Mizutani Shizuku, jež by se dala popsat jako cílevědomá dívka, kterou nezajímá nic jiného než škola a její následné plány do budoucna. Ty jí začne narušovat ve škole neustále chybějící chlapec Yoshida, kterému jednoho dne Shizuku zanese učení. Yoshida si to ovšem přebere tak, že se s ním chce začít kamarádit.
Zetsuen no Tempest
Anime, u kterého ruku k dílu přiložila zvučná jména, má až překvapivě nezajímavou zápletku. Ta se točí kolem skutečnosti, že hlavnímu hrdinovi zmizí kamarád, který se zapletl s čarodějnicí. Dotyčná se poté s hlavním hrdinou sejde, aby mu oznámila, že je nyní zaplen do problému, který by mohl způsobit zkázu světa.

ANIME ORESHURA
Žánrově se jedná o romantickou komedii, jejíž příběh se točí okolo chlapce Eity. Ten se už od dětství kamarádí s Chiwou, která je pro něj jako mladší sestra. Nicméně školní kráska Masuza udělala z Eita svého smyšleného přítele, aby se zbavila dalších nápadníků. Toto se samozřejmě Chiwě nelíbí, a tak mezi Chiwou a Masuzou vypukne o Eitu souboj.
http://www.youtube.com/watch?v=EaBuNJb6GWk&feature=player_embedded

DALŠÍ ANIME O VLÁDCI DÉMONŮ
Děj novely sleduje osudy Démona, který je těsně před dobytím světa poražen Hrdinou a odeslán do současného Tokia. Aby přežil, začne pracovat v restauraci s rychlým občerstvením jako brigádník, a jako správný démon pomalu zosnuje své plány na ovládnutí Japonska. Jeho snahu mu ale mimo jiné překříží i hrdinka Emilia, která byla vyslána, aby ho dopadla.

Milostný trojúhelník

4. října 2012 v 21:20 | Mizu |  Milostný trojúhelník
"Héj! Yuki! Počkej na mě."

Yuki se otočila a viděla, jak k ní běží roztomilá holka."Co se děje Mio?" zeptala se, když k ní Mia doběhla.

Mia byla holka s dlouhými rezavými vlasy. Měla nádherně zbarvené oči do světle hnědé barvy. Měla drobnou a štíhlou postavu. S Yuki se seznámila, když obě nastoupili na gymnázium. Nikdo by do ní neřekl, že jí je 15let.

"Už si to slyšela?"ptala se a v očích jí zářilo radostí a nadšením.

"A o čem?" ptala se podezíravě Yuki.

"No o tom že k nám mají přestoupit dva noví studenti."

"Ne neslyšela. A ani mě to nějak moc nezajímá."

"Třeba to budou hezcí kluci"popichovala kamarádku Mia.

"A co s tím?"

"Bože Yuki. Proč si taková?"

"Jaká taková?" bručela Yuki.

"No jak se můžeš ptát?. Jsi nejhezčí holka na škole a dokonce i předsedkyní studentské rady. Máš nádherný světle hnědý vlasy,který ti tady na škole závidí každá holka a vypadá to jako by ti v očích hořeli plamínky, jak je máš nádherně červený."

"Hele Mio, nepřeháněj!" Jo máš pravdu sem předsedkyní studentské rady a mám hezky zbarvené oči. Ale nejhezčí na škole. Nepřeháněj. Jo?"

"Ale já nepřeháním. Všichni to říkají teda aspoň kluci. Jenom je problém, že ty si zatím všechny kluky odmítla."

"Jo odmítla. A co má být? Ty jsi taky odmítla plno kluků Mio tak se do mě nenavážej."řekla už trochu naštvaně Yuki.

Mia na to nic neřekla, protože vyděla že už to Yuki štve.

"A ještě jseš nejchytřejší na škole." nedalo to Mie a ještě jednou Yuki zazlobila.
Yuki se pousmála a obě zamířili do své třídy.

Ve třídě bylo rušno jako obvykle, ale když došla paní učitelka všichni okamžitě utichly a zasedly na svá místa.

"Jak už asi plno z vás ví, dnes k nám přestupují dva noví studenti."začala paní učitelka.
"Tak vsupte" vyzvala je.


Kluk, který vešel, jako první začal se také, jako první představil.

"Já jsem Aono Keita. Mám 15let a Do Tokia sem se přistěhoval z druhé části Japonska. Doufám, že spolu budeme vycházet dobře." řekla a usmál se.

Keita byl kluk s blonďatými vlasy po ramena, měl krásně zelené oči a štíhlou postavu.

"Tak dobře Keito, posaď se úplně dozadu k oknu." řekla Keitovi sensei.

"Já jsem Hoshino Daichi" začal ten druhý kluk s vlasy které měli barvu zapadajícího slunce a kratší sestřih. Jeho oči byli pomněnkově modré a postava stejně hezká ale o něco menší jak u Keity.

"Je mi také 15let a též sem se přistěhoval z druhé části Japonska. Doufám, že spolu vyjdeme dobře."

"Dobře Daichi tak ty se posaď vedle Yuki do druhé řady uprostřed víc ke dveřím. A kdybyste něco potřebovali tak řekněte předsedkyni třídy. To je támhleta holka s černými vlasy a jmenuje se Aono Sakura" pak se zasekla.

"Keita není…" "Ano je to moje sestra" skočil Keita sensei do řeči.

Ta se jen pousmála.

Zatím co se sensei bavila s Keitou tak se Yuki seznamovala s Daichim. Obeznámila ho, jak to ve škole chodí atd. Oba dva mysleli na to samé a to že by se z nich mohli stát dobří přátelé, protože mají spoustu společného a hodně si rozumí.

O přestávce byl ve třídě absolutní ruch.

Zatím co se všichni zhromáždili okolo Keity a Daichiho,tak za Yuki přišel zástupce předsedkyně studentské rady Takano Rei.

Rei byl hodně oblíbený mezi děvčaty. Byl to sportovní typ a ve škole byl pátej.

"Co se děje Rei?" zeptala se Yuki.

"Jen sem ti přinesl nějaké papíry ohledně těch nových studentů."odpověděl s úsměvem.

"Jo jasně. Díky. Doma se na to podívám."

"Nemáš zač." řekl Rei a odešel.

Po škole zamířila Yuki s Miou okamžitě domů.

Na rohu ulice kde bydlela Mia se rozloučili a Yuki šla dál sama. Když došla domů okamžitě zamířila do svého pokoje.

Yuki pocházela z bohaté rodiny. Její matka byla zpěvačka a otec herec. Oba v tom byli výborní.

Ve svém pokoji, který měla Yuki vymalovaný do oranžova, se rozvalila na krásnou postel a začala studovat papíry které jí dal Rei. Po chvíli ji, ale zavolala služebná, že je přišli pozdravit noví sousedé z vedlejší vili.

Když Yuki došla dolů slušně pozdravila. Potom ale uviděla Daichiho a došli jí slova.