Listopad 2012

Ztráta?

23. listopadu 2012 v 21:05 Bláboly a takový věci...
Nejednou jsem přemýšlela, co bych dělala, kdybych přišla o své rodiče. Pokaždé jsem si říkala, že tu pořád mám bráchu, tetu, strejdu, babičku nebo dědu. Že tu stále jsou moji blízcí, kteří by mě nenechali samotnou. Ale čím častěji o tom přemýšlím, tím častěji dospěji k názoru, že si to vlastně vůbec představit nedokážu. Jsme zvyklí, že jsou stále po našem boku a nedokážeme si představit, jaké by to bylo je znenadání ztratit. Už jenom když jsou dlouho do noci pryč a nezvedají vám telefon. Potom přijedou a jsou naprosto v pořádku. Většinou víte, že jsou v pořádku, ale i tak máte strach stejně, jako oni mají strach o nás, když jsme dlouho pryč. Co by se stalo, kdybychom je doopravdy ztratili? A co ti kteří už je ztratili?

Princess Princess

18. listopadu 2012 v 13:30 Anime
Chlapecká škola se zvláštním fíglem, jak podporovat různé školní kluby. Jak? Stačí najít (na začátku) dva pěkné chlapecké ksichtíky a máte to. Kouno Tooru přejde na tuto školu a hned první den se setká s tajemnou a krásnou dívkou. Nechápe, co dělá v chlapecké škole, ale postupně se všechno začně objasňovat. Tím pádem, se do programu Princezen naveze taky, jelikož je to slaďouš, který se jim hodí. "Program Princezen" spočívá v tom, že se tito chlapci převlékají za dívky a tím pádem podporují veškeré kluby školy. Jak? No jak asi, když jsou tam všichni chlapi Smile)) Samozřejmě, že každému z nich udělá radost, když jim pěkná "holka" se vším pomůže, poradí a podpoří. Nesmíme ale taky zapomenout na šíleného návrháře šatů pro tyto "princezny" - Natasha-senpai. Tím by byl děj zhruba uzavřen. Jsou tu samozřejmě i vedlejší zápletky, jako např. nenávist "princezny" Mikota k této práci, či objasnění minulosti "princezny" Yuujira.

picture|Princess Princess Online: http://shirai.cz/anime/princess-princess/

Princess Lover!

18. listopadu 2012 v 13:29 Anime
Kobayashi Teppei je úplně normální kluk, který ale jednoho dne nešťastnou náhodou přijde o rodiče. Na cestě ke svému dědečkovi zachrání tajemnou dívku, která se mu představí jako Charlotte Hazelrink a je to princezna z Knížectví Hazelrink. Následně se dozvídáme, že Teppeiův dědeček je velice významný muž vlastnící velkou společnost Arima Group. A Teppeie adoptuje jako svého následníka, tudíž se z Teppeie stává Arima Teppei. Dědeček mu dá velký a honosný dům se spoustou krásných služebných. Druhý den nastupuje do nejslavnější soukromé japonské školy, kde potkává někoho, koho by tam nikdy nečekal… Je to sice ecchi, ale řekněme, že to má lehce hlubší zápletku v tom, že se Teppei snaží zjistit proč jeho rodiče zemřeli, protože to překvapivě žádná nehoda nebyla.

picture|Princess Lover! Online: http://shirai.cz/anime/princess-lover/

Air

18. listopadu 2012 v 13:28 Anime
Je tam někde, daleko nad hlavami všech, létá po modré obloze dotýkajíc se mraků, vidí celý svět. Dívka s bílými křídly, svobodná, přesto trpí a nemůže s tím sama nic udělat. Trpí již po celá století a nikdo o její bolesti nemá ani tušení. A pokud existují tací, kteří o ní vědí, netuší, jak ji nalézt a pomoci. Ona stále na nebi čeká, až ji někdo přijde zachránit z jejího prokletí. Do malého městečka přichází Kunisaki Yukito, který se živí loutkařením. Místo provázků však používá magii. Je to tulák hledající dívku s křídly. Yukito v městečku potkává několik mladých děvčat, se kterými se sblíží. Spolu by snad mohli vyslechnout legendu a dát jí spravedlivý konec.

picture|Air online a download: http://shirai.cz/anime/air/

Psycho-pass

18. listopadu 2012 v 13:27 Anime
Viděli jste film Minority Report? Toto anime z programového bloku noitaminA na Fuji TV si totiž zahrává s podobnou myšlenkou, kterou však převedlo do trochu jinačí podoby. Ve zdejším sci-fi světě je možné vyčíslit emoce, touhy a jakékoliv další pohnutky, které ve výsledku vydají výpověď o tom, jaký máte faktor pravděpodobnosti ke spáchání trestného činu. V tomto světě pak anime sleduje team policistů, kterak se snaží udržet pořádek. Velkým plusem tohoto kousku je jistě i skutečnost, že za příběhem stojí Gen Urobuči (Fate/Zero, Madoka Magika).

Psycho-passonline: http://shirai.cz/anime/psycho-pass/

D. Gray Man

18. listopadu 2012 v 13:26 Anime
Akuma, démon zrodený z mŕtvych duší privolaný svojimi milovanými do sveta živých, sú zbraňami Kniežaťa Milénia, ktorí s nimi plánuje vyhubiť ľudstvo. Allen Walker bol už od detstva prekliaty okom ktoré vidí duše Akumov. Je tiež jedným z mála ľudí posadnutých "Nevinnosťou ", látkou, ktorá ničí Akumov a z ktorej pomocou bojuje proti Kniežaťu. Vďaka anti-démonickej zbrani namiesto ľavej ruky sa pridá k Exorcistom do Temnému Rádu a spolu zo svojimi priateľmi sa snaží prekaziť plán Kniežaťa, zničiť rasu ľudí.

picture|D.Gray-man Online a download: http://shirai.cz/anime/d-gray-man/

Di(e)ce

15. listopadu 2012 v 18:46 Manga
Děj začíná v Akdemii Seitokou, fiktivní škole někde v Tokyu. Kazuki Naruse, král arcadových her je nejlepší přítel prezidenta studentské rady, Harukiho Koutakeho. Oba dva jsou si velice podobní a náhodou mají narozeniny ve stejný den. V den jejich šestnáctých narozenin začne hra o přežití, Di(e)ce. Ve hře se ukáže, že Kazuki a Haruki jsou oba Králové hry a protože ve hře být dva Králové nemůžou, musí jeden toho druhého zabít...

online: http://www.anime-manga.cz/diece

07 ghost

15. listopadu 2012 v 18:27 Manga
Teito Klein JE bývalý Otrok studující na prestižní Vojenské akademii. CEKA jéj slibná Budoucnost, jenže všechno zhatí jeho vracející sobě Vzpomínky. Teito si totiž nepamatuje nic z Doby, kdy was Malý, jenže v generálovi Ayanamim rozpozná vraha svého otce.
Po neúspěšném pokusu o jeho vraždu JE uvězněn, pivo krátce Pote utíká. Na pokraji Smrti jéj zachrání kněží odvedou JE dělat neutrální zóny Sedmé Oblasti, které skrývá Temne tajemství.
Kdo JE jsem skutečnosti Teito? Co je Oko Michaelovo, po kterém Barsburská armáda Tak usilovně Patra? KDO jsou tajemní Strážci Barsburského kostele, které vsichni znají žako Sedm duchů?

online: http://www.anime-manga.cz/07-ghost-0

Kuroko no Basket

15. listopadu 2012 v 18:22 Manga
Online: http://www.anime-manga.cz/knb

Black Bird

15. listopadu 2012 v 18:14 Manga
Mladá dívka, při které se po celý život už od jejího narození nosí neskonalá smůla, ovšem jen pro oči ostatních lidí.
Ve skutečnosti je trýzněna všemi možnými stvořeními, skřety a démony, kteří žádném případě nestojí na straně dobra,
a pocelou dobu jí úmyslně kladou do cesty neustále překážky, nehledě naschválů a velmi snaživých pokusů o to, aby se zranila.... popřípadě zemřela.
Přestože neustále usilují o její život všelijaké potvory, ať démoni, nebo jiná i horší stvoření, den odedne jak stárne se na ni lepí stále víc.
Ve chvíli, kdy se zdá, že nad ní tato stvoření zvítězila, se jendoho dne objeví temný anděl, který jí začne být na blízku a chránit její duši.
Ovšem má svůj záměr, a i on ji chrání z jistých důvodů.

Photobucket Online: http://www.anime-manga.cz/black-bird

Lemon Angel

15. listopadu 2012 v 18:11 Anime
V roce 2017 dívčí hudební skupina Lemon Angel najednou bez jakéhokoli důvodu ukončí svou aktivitu, i když je na vrcholu popularity. O deset měsíců později Minaguchi Tomo nastoupí na vysokou školu, aby dodržela svůj slib, který dala kamarádce Kono Yui. Právě se byl vyhlášen konkurz na znovuvytvoření Lemon Angels a Tomo zjistí, že skupinu vedla právě Kono Yui. Rozhodne se, že na ten konkurz půjde. Do skupiny bude vybráno 6 nejlepších dívek. Jak to všechno vlastně dopadne?

Lemon Angel Project
Download: http://kakkoii.atami.cz/Anime-projekt-Lemon-Angel-Project

Název:

Lemon Angel Project

Typ:

TV série

Překlad:

Shizuka

Korekce:

Sayoko

Dílů:

3 / 13

Žánr:

Kapela, Idol, Hudba, Seinen

Stav:

Překládá se


Kami-sama Hajimemashita

15. listopadu 2012 v 18:09 Manga
Dívka jménem Momozono Nanashi žije se svým otcem, který je hrozně zadlužený. Jednoho dne její otec zmizí a zanechá jí vzkaz "Odjel jsem na cesty. Nehledej mě... Táta." Po té co si tento vzkaz přečte příjdou do jejího domu vymahači dluhů a zabaví jí celý dům. Nanami se octne na ulici bez domova. Pomůže podivnému muži před psem, protože on je nemá rád. Nanami mu poví o tom co se stalo s jejím otcem a že stratila domov. Záhadný muž ji políbí na čelo se slovy, že potřebuje domov víc než on a teď že se stává pánem jeho domu. Nanami podle plánku který dostala dojde až ke svatyni kde se dozví, že se z ní stal lidský bůh. Její ochránce Tomoe, ale nechce sloužit ženě a proto odejde. Na Nanami začnou útočit démoni čarodějnice a jiná stvoření, protože když snědí její maso budou nesmrtelní. Nanami potřebuje pomoc od Tomoeho a jedi ný způsob jak ho k sobě připoutat je uzavřít s ním smlouvu. Jediný způsob jak smlouvu uzavřít je Tomoeho políbit. Zvládne to Nanami. nebo se stane něčí potravou?

Photobucket Online: http://www.anime-manga.cz/kami-sama-hajimemashita

Láska?

7. listopadu 2012 v 19:06 | Mizu |  Oneshot
Milují mě. Ale já je? Koho si mám vybrat? Nevím. Moje city jsou zmatené. Motají se a proplétají do sebe. Nevím kde je jim konec ani začátek. Snažím se z nich vymotat, ale nejde to. Čím víc se snažím, tím víc se v nich ztrácím. Hledám cestu ven, ale pořád ji nenacházím. Natahují se po mě dva páry rukou a já si nemůžu zvolit jen jeden. Nerozhodně visím zamotaná ve vláknech mých citů. Už natahuji ruku pro jednoho z nich, když se musím, stáhnou. Přiměla mě k tomu myšlenka na toho druhého.

Anime a Manga-prezentace

4. listopadu 2012 v 16:17
http://uloz.to/xWH8K92/anime-a-manga-pptx

Jednou jsem se nudila a udělala tuhle prezentace na historii anime a mangy atd. Doufám, že se bude líbit.