Duben 2013

Nový život

29. dubna 2013 v 22:41 Bláboly a takový věci...

Ahojte všichni dneska 29.4. 2013 ve 22:00 se mi narodila sestřenice. Jsem tak šťastná, že sem se rozhodla vám to oznámit. Není krásné kolem sebe vidět miminka? Nový život tohohle světa? A když je to někdo vám blízkí radujete se z toho ještě víc a můžete spedovat jejich růst. Podle mě je to nádherné.

Reakce rodičů

28. dubna 2013 v 17:33 | Mizu |  Příběhy
Takže je to tak trošku hovadina, ale znáte takový ty reakce rodičů jako jsou nechci, nemám, nedám, nemám čas, podívej se tam nebo zeptej se někoho jiného? S aki jsme se o tom bavili a vzniklo tohle. Takže jak to vypadá když se reakce rodičů obrátí proti nim?

Podvrknutý kotník při testu z biologie

25. dubna 2013 v 19:42 | Mizu |  Bláboly a takový věci...
Určitě se vám přihodilo hodně zvláštních věcí, ale rozhodně nejste tak šikovní jako já a nepodvrkly jste si kotník při obyčejném testu z biologie. Dobře tak nebyl tak moc obyčejný. Všichni se učí, protože máme psát velký test z poloviny učebnice. Pan profesor opět dojde pozdě, ale to nikoho nevzrušuje, děje se to pokaždé. Ovšem, místo toho, abychom šli do třídy, tak nám pan profesor oznámí, že jdeme psát test ven a ve skupinkách. Venku se posadíme na žíněnky, které donesl a dozvíme se instrukce, které zní: Pan profesor po školním pozemku rozmístí 22 otázek. My ve skupinkách po třech se domluvíme, kdo z nás bude psát a kdo bude běhat a hledat otázky. Když najdeme otázku musíme si zapamatovat její číslo, znění a písmenko v kolečku na konci. S tím v hlavě pak běžíme k tomu jenž zůstal sedět a zapisuje. S písmen v kolečku vznikne poté nová otázka, kterou musíte vyřešit.
Tak teda dobře. Kamoška zůstane sedět a já s poslední členkou naší skupiny běháme. Už máme skoro všechno, když běžím a najednou ostrá bolest v kotníku. Podívám se dolů a hele díra. Pan profesor, který zrovna stál vedle, mi řekne, ať jdu zapisovat, protože si myslí, že to není zas tak vážné. No a potom po skončení testu, kdy jsme měli jít zpět do školy se na moji milovanou nohu nemůžu postavit. Po škole se dopajdám k doktorovy, kde mi oznámí, že ho mám podvrknutý a týden nemůžu pořádně chodit.

Takže bacha lidičky i u obyčejného testu si můžete vážně ublížit... A nemyslím vaši hlavu, která nemůže pobrat množství nebo znění otázek. :DDDD

Povídky

23. dubna 2013 v 19:59 | Mizu |  Moje výtvory

Veškeré mé staré i nové povídky naleznete na:

http://www.povidky-od-mizu.estranky.cz/

Budu se těšit na vaši návštěvu.


Starší a novější novinky

23. dubna 2013 v 14:46
Já vím. Dlouho jsem vás neinformovala co se děje nového tak to jdu napravit. Mám teď trošku honičku tak se omlouvám.