Srpen 2013

The Butterfly Dragon

26. srpna 2013 v 9:07 Youtube
Tohle video se mi hrozně moc líbí. Je naprosto nádherné i beze slov...

Makai Ouji: Devils and Realist

12. srpna 2013 v 18:57 Anime
Příběh se točí okolo chlapce Wiliema Twininga. Jednoho dne se dozví, že nebylop zaplaceno jeho školné, a když se vydá domů, aby zjistil co se stalo, dozví se, že jeho strýc zbankrotoval v podnikání a všechno bylo zabaveno. Wiliem se svým sluhou začnou hledat cokoliv co by se dalo prodat a ve sklepě omylem uvolní pečeť a vypustí démona jménem Dantalion. Ten jim oznámí, že Wiliem je někdo kdo dokáže zvolit nastávajícího vládce světa démonů.

Kamisama no Inai Nichiyoubi

12. srpna 2013 v 18:54 Anime
Bůh opustil svět v neděli a následkem toho nikdo na světě neumře a ani nejde zplodit nový život. Holčička Ai, je ve vesnici hrobařem. Připravila 47 hrobů, kdyby náhodou zemřel každý ve vesnici. Později se objeví chlapec jenž si říká Hampnie Hambart "Lidožravá hračka", což je schodou náhod jméno, které zanechala Ai její matka jako jméno jejího otce, který má později dorazit do vesnice a každého porazit.

Hataraku Maou-sama!

12. srpna 2013 v 18:49 Anime
V jiném světě je král démonů Sadao pouze krůček od dobytí celého světa-ovšem jeho plány mu zhatí hrdinka Emilia a král i ona jsou nuceni odejít do jiného světa-současného Tokia. Dobývání světa je jediná schopnost krále démonů a je tím také posedlý... Ale teď? Musí pracovat v rychlém občerstvení a platit svoje životní výdaje.

Hakkenden Touhou Hakken Ibun

12. srpna 2013 v 18:45 Anime
Před pěti lety vesnici Ootsuka postihl tragický mor na jehož následky skoro všichni vesničané zemřeli. Ale tři děti to záhadně přežili. Jedna dívka a dva chlapci. Nyní žijí v kostele, který jim slouží jako útočiště a úkryt před těmi, kteří se je snaží najít. Jednoho dne si je ovšem do hlavního města pozve sama církev a jejich poklidný život končí.

Free!

12. srpna 2013 v 18:42 Anime
Příběh se točí kolem chlapce jménem Haruka (Haru) Nanase, který vždy miloval vodu a plavání. Na základní škole spolu s ostatními členy plaveckého klubu zvítězili na turnaji, a poté si šli všichni po svých. Jak čas plyne setkává se Haru se svým bývalím kamarádek z plaveckého klubu Matsuokou Rinem. Ten ho vyzve na zápas a porazí ho. Haru po porážce dá dohromady bývalé členy plaveckého klubu + nováčka Gazeki Reie a začnou trénovat, aby se s Rinem opět mohli setkat na turnajích.

Brothers Conflict

12. srpna 2013 v 18:35 Anime
Hinata Ema zvaná jako Chi je jedinou dcerou slavného dobrodruha, Hinaty Rintaroua. Jednoho dne se dozví, že se její otec chystá oženit s úspěšnou návrhářkou oblečení Asahinou Miwa. Vzhledem k tomu, že nechce nijak vyrušovat rozhodne se Ema odstěhovat a žít se svými 13 novými bratry v panském sídle zvaném Sluneční rezidence. A jak začínají žít pod jednou střechou, románek mezi Emou a bratry Asahinovými začíná růst.

Arata Kangatari

12. srpna 2013 v 18:30 Anime
Každých 30 let je z klanu Hime vybrána nová princezna, která bude sloužit Hayagami. Nastává znovu ten čas, ale v klanu se již dlouho nenarodila žádná dívka, poze patnáctiletý chlapec Arata. Je donucen se převléci za dívku a nastoupit místo princezny dokud se nenajde vhodná kandidátka. Při účasti na slavnosti je pouhým svědkem vraždy princezny Kokuri, kterou zabila její osobní stráž 12 Shinshou. Jenomže 12 Shinshou přesvědčí každého, že princeznu zabil právě Arata. Od toho okamžiku jdou všichni po jeho hlavě. To ovšem Arata netuší co zvláštního se stane...

Sad pictures

12. srpna 2013 v 18:17 Naruto
Pár smutných obrázků z Naruta.

Kreslený Harry Potter

10. srpna 2013 v 16:51 Harry Potter
Dávám sem pár kreslených obrázků Harryho Pottera. Hrozně se mi líbili a tak je chci ukázat i vám. Doufám, že se budou líbit...